Sítě CZ – ochranné sítě

Pořiďte si od nás bezpečné ochranné sítě na lešení

Potřebujete ochranné sítě na lešení, které spolehlivě splní svou roli? Obraťte se na nás – jsme připraveni pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Vyrábíme a dodáváme ochranné sítě pro využití v řadě oborů, jako je například průmysl, sport, chov zvířat či péče o dům a zahradu.

  • Dělnická 157
  • Vrbno pod Pradědem
  • 793 26
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ochranné sítě Krycí sítě na pískoviště Ochranné sítě na lešení


Sítě na lešení pro bezpečnou práci

Věnujete se stavitelství a potřebujete zajistit bezpečí svých pracovníků? Využijte sítě na lešení z naší nabídky – účinně ochrání proti drobnému padající omítce nebo nářadí.

Materiálem našich sítí na lešení je HDPE monofil, nabízíme také HDPE pásky. Díky volbě HDPE monofilu dosahují sítě vysoké pevnosti a zároveň nízké hmotnosti. Aby je bylo možné snadno instalovat na lešení, jsou vybaveny montážními oky nebo vyztuženým okrajem.

Ochranné sítě na lešení vám dodáme v rolích i upravené na potřebnou délku. Rádi je vybavíme také potiskem, například logem vaší firmy.  

Ochranné sítě pro řadu různých účelů

Bezuzlové ochranné sítě naší výroby nacházejí pestrou paletu využití v mnoha různých oborech. Nabízíme sportovní sítě, například jako součásti fotbalových branek. Zákazníky naší společnosti jsou také školy a školky, které využívají krycí sítě k zabezpečení pískovišť či doskočišť.

Ochranné sítě od nás najdete i v oblasti průmyslové výroby. Slouží k ochraně regálů a přívěsných vozíků. Potřebujete zabezpečit svůj dům či zahrady proti ptactvu? Obraťte se na nás – pomůžeme vám najít to pravé řešení. Hledáte sítě jako součást vybavení pro chov šneků či jiných zvířat? I pro vás máme vhodné varianty.

Nabídka sítí

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.